127. Kadlec Jaroslav 1928-1975
barevná litografie na papíře, Michelská plynárna, sig. PD, datováno 1962, tisková plocha 42 x 19 cm, rozměr 60x29 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč