127. Krajina
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 44 cm, rámování: 72 x 58 cm
Konec dražby: 16.02.2023 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč