127. Nečitelná signatura
Nečitelná signatura, olej na kartonu, sign. PD, rozměr 48 x 60, rámováno 64 x 75 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč