127. Švelch - Kostelík
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na kartonu, datace: 1957
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč