68. Pohled na ruský kostel v zimě
Autor: Marthe Vandepoel
signováno vpravo dole, vzadu aurorký přípis
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 73 cm
Konec dražby: 15.04.2019 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč