Dívka u lesa

Autor: František Liebscher
(1852 Praha - 1935 Praha)

Kolorovaná perokresba, signováno a datováno vpravo dole, volný list, na zadní straně krajinka tužkou
Technika: perokresba, datace: 1928
Šířka: 20,5 cm, výška: 14,5 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč