128. Chen Pin - Krabi
Kakemono - L - Formát, na reversu razítko, tužkou ´Chen Pin´
Technika: litografie
Šířka: 33 cm, výška: 130 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč