Ex libris MuDr. Zdeněk Susa
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno a datováno na reverzu
Technika: litografie, datace: 1977
Šířka: 10 cm, výška: 11,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč