Údiv
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno vpravo dole v tisku, mírně poškozené okraje
Technika: litografie
Šířka: 13,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2023 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč