Zasněný
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno v tisku vlevo dole
Technika: litografie
Šířka: 13 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč