151. Sedící
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno tužkou vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 10 cm, výška: 14 cm, rámování: 20 x 16 cm
Konec dražby: 26.11.2019 21:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč