270. 3 ks PF
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, volné listy
Technika: litografie
Šířka: 13 cm, výška: 20 cm
Konec dražby: 23.06.2022 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč