84. Mašínová
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 19 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 35 x 28 cm
Konec dražby: 06.04.2022 19:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč