92. Olomouc
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno vpravodole v tisku, volný list
Technika: litografie
Šířka: 42 cm, výška: 32 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 04.11.2020 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč