Dvojice
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
Signováno vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 14 cm, výška: 21 cm, rámování: 43 x 32,5 cm
Konec dražby: 08.11.2023 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč