128. Oberthor Karel 1921-1996
barevná litografie, Koně, sig. UD, datováno 1973, číslováno 61/100, tisková plocha 44 x 19,5 cm, rozměr 29 x 51 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč