128. Pokorný Alexander (Ora) (1901-1950)
pastel na papíře, Indka, nesignováno, rozměr 30 x 43cm, rámováno 33 x 45 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč