128. Snopy
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1938
Šířka: 35 cm, výška: 38 cm, rámování: 45 x 41,5 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč