Jeníček a Mařenka

Autor: Marie Fisherová Kvěchová
(1892 Kutná Hora - 1984 Černošice)

Nesignováno, přisouzeno autorce. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: perokresba
Šířka: 21 cm, výška: 17 cm, rámování: 31 x 36,5 cm

Konec dražby: 06.02.2024 21:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč