129. Hafen von Utrecht
na reversu autorský přípis a datace, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 25 cm, výška: 13 cm, rámování: 21 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.03.2022 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč