129. V. Holý - Zatiší s ovocem
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1982
Šířka: 53 cm, výška: 40 cm, rámování: 48 x 61 cm
Konec dražby: 16.02.2023 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč