211. Na vsi

Autor: Milan Staněk
(1931 Vícemilice, Bučovice - 2015)

Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1971
Šířka: 32 cm, výška: 21 cm, rámování: 37 x 46 cm

Konec dražby: 08.08.2022 21:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč