225. Se stromkem
Autor: Milan Staněk
(1931 Vícemilice, Bučovice - 2015)
signováno a datováno vpravo dole tužkou
Technika: litografie, datace: 1983
Šířka: 33 cm, výška: 26 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.11.2020 21:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč