Dívka s květinami

nesignováno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 12,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.12.2018 18:17

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč