Klečící žena

Keramická plastika patinovaná, nesignováno.
Materiál: keramika
Výška: 31 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.08.2018 19:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč