13. Klečící žena
Keramická plastika patinovaná, nesignováno.
Materiál: keramika
Výška: 31 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.08.2018 19:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč