13. Knížek Emanuel 1889-1959
Stromy v krajině, olej na překližce, sig. LD, rozměr 21 x 16,5 cm, rámováno 32,5 x 28 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč