Zebry

Materiál: tisk na plátně, fixováno na desce
Šířka: 70 cm, výška: 70,5 cm, rámování: volné plátno
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.02.2024 20:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč