13. Zebry
Materiál: tisk na plátně, fixováno na desce
Šířka: 70 cm, výška: 70,5 cm, rámování: volné plátno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč