130. Haushoferova škola
Haushoferova škola, olej na plátně, Jezero, sig nenalezena, rozměr 54 x 67 cm, rámováno 74,5 x 87 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 18 000 Kč