130. Hísek Jan *1965
mezzotinta na papíře, sig. PD, datováno 2003, Laguna, číslováno 38/71, výřez 39x25cm, rámováno 64x47 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč