Pobřeží
signováno vpravo dole
Šířka: 48 cm, výška: 36 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč