130. Rám
pozlacený francouzský rám s obrazem. Vnitřní rozměr: 30 x 23 cm
Materiál: fotografie na skle s podmalbou
Rámování: 41 x 34 cm
Konec dražby: 05.04.2022 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč