130. Včelička Géza (1901-1966)
akvarel na kartonu, sign. PD GV 48, rozměr 23 x 29 cm, rámováno 29 x 35 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč