89. Cesta
Autor: Jan Halla
(1926 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole tužkou 71/100. vlevo dole monogram v tisku. paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 1960
Šířka: 48 cm, výška: 35 cm, rámování: 55 x 67 cm
Konec dražby: 19.06.2019 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 100 Kč