172. Krajina se stromy
Autor: Vladimír Tvrdík
(1922 - 2001)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 30,5 cm, výška: 116,5 cm, rámování: 41,5 x 127,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč