75. V podhůří
Autor: Ladislav Vořechovský
(1914)
Signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1969
Šířka: 70 cm, výška: 46,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:49 SELČ
Dosažená cena: 1 910 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (8)
částka | příhoz |