132. Domáctnost dřevorytcova
Autor: Jaroslav Váchal
(1896 Kladno - ?)
pravděpodobně novotisk, volný list v paspartě, signovánodole uprostřed v tisku
Technika: dřevoryt
Šířka: 16 cm, výška: 22 cm, rámování: volný list 33 x 20 cm
Konec dražby: 08.03.2022 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč