131. Čapek Josef 1887-1945
litografie na papíře, sig. UD, Výkřik, výřez 12,5x16cm, rámováno 23x32cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč