131. Dívka v kroji
signováno vpravo dole
Šířka: 28 cm, výška: 40 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 26.11.2019 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč