131. Japonská pohlednice
Japonská pohlednice s originální známkou, oboustraný tisk, nerámováno
Šířka: 13 cm, výška: 19 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč