131. Pokorný Alexander (Ora) (1901-1950)
olej na kartonu, sign. PD Ora Pokorný, Podkarpatská chalupa, rozměr 46 x 56 cm, rámováno 70 x 60 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč