131. Zátiší s ovocem a sklenicí vína
Signováno vpravo dole, rámováno, plátno protrženo
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 50 cm, rámování: 55,5 x 77 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč