1313. Vesnice
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 63 cm, výška: 26 cm, rámování: 39 x 76,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč