79. Hrad
Autor: Josef Kos
(1932 Košetice - 2016 Jihlava)
signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 151/200, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1974
Šířka: 40 cm, výška: 31 cm, rámování: 42,5 x 51,5 cm
Konec dražby: 06.04.2022 19:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč