113. Krajina s mostem
Autor: Josef Rektor
(1887 Veliš - 1957)
Signováno vpravo dole, na reversu autorské razítko, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 11 cm, rámování: 19 x 27 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.10.2022 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč