Dieux Hindous
Autor: František Kupka
(1871 Opočno - 1957 Puteaux, Francie)
litografický list z časopisu Religions, signováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 22,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 40,5 x 31,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč