Konvolut grafik - 2 kusy
signováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 11 cm, výška: 13 cm, rámování: 26 x 21 cm
Konec dražby: 24.08.2023 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč