132. Panuška Jaroslav 1872-1958
olej na kartonu, Tání, sign. LD, rozměr 14 x 17 cm, rámováno 18,5 x 21,5 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč