132. Stark Karel (*1912-?)
olej na kartonu, sign LD, 1962, Zátiší, zašpiněno, 53x70cm, rámováno 66x82cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč