The bath
Autor: Jan Saudek
(1935 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 320, uprostřed název díla. Jan Saudek svoje fotografie datuje čísly o sto méně. Moderní zajímavá adjustace, zaskleno, rámováno
Technika: fotografie, datace: 1987
Šířka: 29,5 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 71 x 59 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 15.05.2023 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč